Wyniki oraz zwycięzcy poszczególnych eliminacji oraz klasyfikacji generalnej Pucharu Zimowego 2020.


Puchar Zimowy 2020

Klasyfikacja generalna Pucharu Zimowego 2020 [POBIERZ]

FT
1. Grzegorz Grabowski (KSP JURA) - 296,00%
2. Radosław Rozum (WKFT) - 280,77%
3. Paweł Świtkowski (KSP JURA) - 276,92%

HFT1
1. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 296,55%
2. Krzysztof Spaleniak - 294,74%
3. Gerard Cebula (KSP JURA) - 292,98%

HFT2
1. Tomasz Marszałek (DGST Beaver) - 298,08%
2. Dawid Dyrcz (Hunter Team) - 294,34%
3. Sławomir Wiśniewski - 292,66%

JUNIOR
1. Zofia Krupa - 300,00%
2. Wojciech Rak - 175,56%
3. Adam Korabecny - 100,00%

Drużyny
1. JURA Team Kolba.pl - 300,00%
w składzie: Grzegorz Grabowski, Paweł Świtkowski, Gerard Cebula, Gabriel Węcel, Tomasz Kaperek
2. Beaver Team - 287,72%
w składzie: Sławomir Opiela, Marcin Markisz, Paweł Wietrzykowski, Tomasz Marszałek, Tomasz Merski
3. WKFT - 286,49%
w składzie: Piotr Remiszewski, Marcin Drabik, Maciej Dębowski, Artur Budny, Radosław Kędzierski


Wyniki poszczególnych zawodów Pucharu Zimowego 2020:


1 eliminacja - 26.01 | Kąpielisko Leśne - Zabrze, organizator Hunter Team [POBIERZ]:

FT
1. Paweł Świtkowski (JURA TEAM Kolba.pl) - 24
2. Piotr Remiszewski (WKFT) - 23
3. Grzegorz Grabowski (JURA TEAM Kolba.pl) - 21

HFT1
1. Vladimir Kvapil - 57
2. Dariusz Kida - 57
3. Maciej Dębowski (WKFT) - 54

HFT2
1. Dawid Dyrcz (Wichura) - 54
2. Sławomir Wałęga (Thunder) - 51
3. Tomasz Knysak - 49

JUNIOR
1. Zofia Krupa - 56
2. Grzegorz Wiśniewski - 38
3. Oliwia Sroga - 31

Drużyny
1. WKFT - 283,63%
2. JURA Team Kolba.pl - 281,97%
3. Wichura - 271,93%


2 eliminacja - 09.02 | Strzelnica Miejsca - Jaworzno, organizator DSSR [POBIERZ]:

FT
1. Radosław Rozum - 25
2. Robert Szambelan - 25
3. Grzegorz Grabowski (JURA Team Kolba.pl) - 24

HFT1
1. Krzysztof Spaleniak (Wichura HFT Team) - 58
2. Gerard Cebula (JURA Team Kolba.pl) - 57
3. Dariusz Kida (Kraków/e-Tawerna) - 56

HFT2
1. Dawid Dyrcz (Wichura HFT Team) - 55
2. Sławomir Wiśniewski (Kraków/e-Tawerna) - 52
3. Dariusz Cieślak (Beskidy) - 48

JUNIOR
1. Zofia Krupa - 45
2. Grzegorz Wiśniewski - 34

Drużyny
1. JURA Team Kolba.pl - 291,00%
2. Wichura HFT Team - 281,03%
3. WKFT - 273,29%


3 eliminacja - 23.02 | Fabryka JSB - Bohumin, organizator Beskydští vzduchovkáři [POBIERZ]:

FT
1. Paweł Świtkowski (JURA Team Kolba.pl) - 24
2. Grzegorz Grabowski (JURA Team Kolba.pl) - 23
3. Marcin Markisz (DGST Beaver) - 22

HFT1
1. Dariusz Kida (Kraków/e-Tawerna) - 56
2. Gerard Cebula (JURA Team Kolba.pl) - 55
3. Miroslav Trudič - 54

HFT2
1. Tomasz Marszałek (DGST Beaver) - 59
2. Sławomir Opiela (DGST Beaver) - 52
3. Sławomir Wiśniewski (Kraków/e-Tawerna) - 50

JUNIOR
1. Adam Korabecny - 37

Drużyny
1. JURA Team Kolba.pl - 296,36%
2. DGST Beaver - 284,43%
3. Kraków/e-Tawerna - 279,39%


4 eliminacja - 08.03 | Ośrodek Mikstat Las - Mikstat, organizator DGST Beaver [POBIERZ]:

FT
1. Grzegorz Grabowski (JURA Team Kolba.pl) - 26
2. Radosław Rozum - 25
3. Marcin Markisz (DGST Beaver) - 25

HFT1
1. Marek Krempczyński - 54
2. Tomasz Kocemba - 53
3. Robert Wróbel - 53

HFT2
1. Tomasz Marszałek (DGST Beaver) - 53
2. Tomasz Gacek - 53
3. Sławomir Opiela (DGST Beaver) - 52

JUNIOR
1. Wojciech Rak - 45
2. Vincent Marszałek - 31

Drużyny
1. DGST Beaver - 294,54%
2. WKFT - 272,69%
3. Beskidy - 272,01%


5 eliminacja - 13.12 | KANION - Łazy, organizator KSP JURA [POBIERZ]:

FT
1. Grzegorz Grabowski (JURA Team Kolba.pl) - 26
2. Katarzyna Frasińska - 25
3. Radosław Rozum - 22

HFT1
1. Krzysztof Spaleniak - 57
2. Cezary Jagus - 56
3. Tomasz Kocemba (Kraków/e-Tawerna) - 55

HFT2
1. Sławomir Wiśniewski - 52
2. Tomasz Marszałek (DGST Beaver) - 51
3. Tomasz Knysak - 50

JUNIOR
1. Zofia Krupa - 42

Drużyny
1. JURA Team Kolba.pl - 285,78%
2. Wichura HFT Team - 257,96%
3. Kraków/e-Tawerna - 196,49%

Następne zawody za:

Klasyfikacja generalna PZ'20:


26.01.2020
 - Zabrze | WYNIKI
09.02.2020 - Jaworzno | WYNIKI
23.02.2020 - Bohumin | WYNIKI
08.03.2020 - Mikstat | WYNIKI
13.12.2020 - Łazy | WYNIKI
Liczone 3 z 5 zawodów

Organizatorzy PZ'20: