Wyniki oraz zwycięzcy poszczególnych eliminacji oraz klasyfikacji generalnej Pucharu Zimowego 2013.


empty

Klasyfikacja generalna Pucharu Zimowego 2013 [POBIERZ]:

FT
1. Rafał Rozner (BeskidTeam) - 300,00%
2. Mariusz Żydziak (CZEWA) - 290,91%
3. Wojciech Charzewski (KKST) - 269,06%

HFT1
1. Tomasz Kocemba (KKST) - 294,81%
2. Witold Bojanowski (ŁGS Łódź) - 293,05%
3. Błażej Gąsior (BeskidTeam) - 293,04

HFT2
1. Dariusz Sekuła (Hunter Team) - 297,96%
2. Stefan Szczepańczyk - 297,26%
3. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 288,86%

JUNIOR STARSZY
1. Paweł Bucki (ŁGS Łódź) - 300%
2. Weronika Pala (KKST) - 298,57%
3. Szymon Bojanowski (ŁGS Łódź) - 271,65%

JUNIOR MŁODSZY
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 300,00%
2. Karina Łyszczek (BeskidTeam) - 287,72%
3. Barłomiej Zborek (DSSR) - 234,01%

Drużyny
1. BeskidTeam A
w składzie: Rafał Rozner, Tomasz Klimunt, Błażej Gąsior, Roman Grzyb, Stefan Dygdałowicz
2. KSP JURA A
w składzie: Jacek Łabęcki, Paweł Grabowski, Grzegorz Grabowski, Sławomir Czapla, Damian Straszak
3. e-Tawerna
w składzie: Dariusz Kida, Daniel Kozioł, Wacław Stamirski, Andrzej Kania, Paweł Pikor


Wyniki poszczególnych zawodów Pucharu Zimowego 2013:


1 eliminacja - 13.01 | Pasternik - Kraków, organizator KKST [POBIERZ]:

FT
1. Rafał Rozner (BeskidTeam) - 26
2. Artur Bocheński (BeskidTeam) - 23

HFT1
1. Tomasz Kocemba (KKST) - 59
2. Witold Bojanowski (ŁGS Łódź) - 58
3. Paweł Minorowicz (KKST) - 58

HFT2
1. Mirosław Siuta (BeskidTeam) - 49
2. Stefan Szczepańczyk - 49
3. Jacek Łabęcki (KSP JURA) - 49

JUNIOR STARSZY
1. Weronika Pala (KKST) - 49
2. Paweł Bucki (ŁGS Łódź) - 45

JUNIOR MŁODSZY
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 39
2. Barłomiej Zborek (DSSR) - 29 (HFT2)

Drużyny
1. ŁGS Orzeł - 100%
2. BeskidTeam A - 100%
3.  KSP JURA A - 95,91%


2 eliminacja - 27.01 | Opole, organizator OGST Opole Team [POBIERZ]:

FT
1. Rafał Rozner (BeskidTeam) - 22
2. Mariusz Żydziak (CZEWA) - 22
3. Dariusz Rup (Opole Team) - 17

HFT1
1. Tomasz Kocemba (KKST) - 57
2. Gerard Cebula (Opole Team) - 57
3. Wojciech Wróblewski (Opole Team) - 56

HFT2
1. Stefan Szczepańczyk - 53
2. Sławomir Kuziel (ŁGS Łódź) - 51
3. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 50

JUNIOR STARSZY
1. Paweł Bucki (ŁGS Łódź) - 52
2. Weronika Pala (KKST) - 48
3. Szymon Bojanowski (ŁGS Łódź) - 46

JUNIOR MŁODSZY
1. Karina Łyszczek (BeskidTeam) - 36
2. Barłomiej Zborek (DSSR) - 30 (HFT2)
3. Nikodem Sękowski - 23 (HFT2)

Drużyny
1. e-Tawerna - 287,32%
2. BeskidTeam A - 285,96%
3. Opole Team - 284,21%


3 eliminacja - 10.02 | Kąpielisko Leśne - Zabrze, organizator Hunter Team [POBIERZ]:

FT
1. Rafał Rozner (BeskidTeam) - 33
2. Mariusz Żydziak (CZEWA) - 30
3. Artur Bocheński (BeskidTeam) - 29

HFT1
1. Błażej Gąsior (BeskidTeam) - 77
2. Sławomir Czapla (KSP JURA) - 77
3. Michał Halupczok (Opole Team) - 74

HFT2
1. Dariusz Sekuła (Hunter Team) - 73
2. Grzegorz Iwaniak (Hunter Team) - 71
3. Stefan Szczepańczyk - 71

JUNIOR STARSZY
1. Paweł Bucki (ŁGS Łódź) - 70
2. Weronika Pala (KKST) - 69

JUNIOR MŁODSZY
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 57
2. Paulina Mazan (Hunter Team) - 51
3. Karina Łyszczek (BeskidTeam) - 50

Drużyny
1. BeskidTeam A - 293,51%
2. BeskidTeam B - 289,47%
3. Hunter Team B - 288,17%


4 eliminacja - 03.03 | Zalew - Łazy, organizator KSP JURA [POBIERZ]:

FT
1. Mariusz Żydziak (CZEWA) - 19
2. Sławomir Niewiadomski (CZEWA) - 17
3. Jarosław Wolski (CZEWA) - 16

HFT1
1. Sławomir Czapla (KSP JURA) - 56
2. Paweł Grabowski (KSP JURA) - 56
3. Rafał Kłapkowski (Opole Team) - 54

HFT2
1. Paweł Cholewka (KSP JURA) - 53
2. Sławomir Kuziel (ŁGS Łódź) - 49
3. Stefan Szczepańczyk - 49

JUNIOR STARSZY
1. Paweł Bucki (ŁGS Łódź) - 45
2. Szymon Bojanowski (ŁGS Łódź) - 42
3. Weronika Pala (KKST) - 41

JUNIOR MŁODSZY
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 38
2. Karina Łyszczek (BeskidTeam) - 38
3. Nikodem Sękowski - 29 (HFT2)

Drużyny
1. KSP JURA A - 296,43%
2. CZEWA - 280,04%
3. KKST - 275,00%


5 eliminacja - 24.03 | Międzyrzecze Górne, organizator Beskid Team [POBIERZ]:

FT
1. Wojciech Charzewski (KKST) - 34
2. Artur Bocheński (BeskidTeam) - 28
3. Mariusz Żydziak (CZEWA) - 27

HFT1
1. Witold Bojanowski (ŁGS Łódź) - 77
2. Paweł Minorowicz (KKST) - 76
3. Tomasz Klimunt (BeskidTeam) - 76

HFT2
1. Dariusz Kida (e-Tawerna) - 69
2. Dariusz Sekuła (Hunter Team) - 69
3. Stefan Szczepańczyk - 65

JUNIOR STARSZY
1. Paweł Bucki (ŁGS Łódź) - 69
2. Weronika Pala (KKST) - 69
3. Szymon Bojanowski (ŁGS Łódź) - 62

JUNIOR MŁODSZY
1. Weronika Klimunt (BeskidTeam) - 55
2. Karina Łyszczek (BeskidTeam) - 45
3. Bartłomiej Zborek (DSSR) - 37 (HFT2)

Drużyny
1. e-Tawerna - 281,82%
2. BeskidTeam A - 280,52%
3. KSP JURA A - 278,47%

Następne zawody za:

Klasyfikacja generalna PZ'19:


20.01.2019
- Łazy | WYNIKI
03.02.2019 - Bohumin | WYNIKI
17.02.2019 - Jaworzno | WYNIKI
03.03.2019 - Zabrze | WYNIKI
17.03.2019 - Mikstat | WYNIKI
Liczone 3 z 5 zawodów

Organizatorzy PZ'19: